Знайдіть площу круга вписаного в трикутник зі стороною 4 см, 13 см, 15 см


Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Родион.
R= (15-4+13)/2 =12
S=пR^2 = 3.14 x 12^2 =452.16
Отвечает Рева Елена.
За цією формулою можна обчислити площу круга: S=ПR²
r=√  \frac{(p-a)(p-b)(p-c)}{p}
p=  \frac{a+b+c}{2}
p=  \frac{4+13+15}{2} =16 (см)
r=√  \frac{(16-4)(16-13)(16-15)}{16} =√  \frac{12*3*1}{16} =√2,25=1,5
S=ПR²=3,14*(1,5)²=3,14*2,25≈7 (см)