У зимку легковий автомобіль на 1км шляху витрачає 87г бензину, а влітку-80г.На скільки грамів

бензину менши витрачає автомобіль улітку на 100км шляху?

Ответы на вопрос

Отвечает Зарубина Таня.

 

1)87-80=7 грамів - витрачає бензину менше улітку  на 1 км шляху

 

2)7*100=700 грам  витрачає менше улітку на 100 км шляху

 

Ответ: 700 грам

Отвечает Крылов Антон.

1)87-80=7 грамів -

 

2)7*100=700 грам  

 

Ответ: 700 грам