Оксана купила R коробок цукерків по 38 грн і5 шоколадок по 9 грн Яка вартість покупки?Склади вираз

і знайди його значення.якщо R = 2 поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Рахманбаева Аяжан.
38р+5×9=38р+45 стоимость всей покупки
38×2+45=76+45=121 грн