Довжина кола дорівнює 6 п см. знайдіть його радіус


Ответы на вопрос

Отвечает Меркулова Алёна.

Решаем по формуле:С=2πr.Т.к.C=6π,то 2πr=6π r=6π/2π=3.

Отвечает Глушакова Анастасия.

C=2 \pi R \\ C=6 \pi  \\  \\ 2 \pi R=6 \pi  \to R= \frac{6 \pi }{2 \pi } =3(sm)