на скільки відсотків збільшеться площа прямокутника, якщо його довжину збільшити на 20% , а ширину

на 30%

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.
S=a×b
a(нова)=1.2а(стара)
b(нова)=1.3.b(стара)
S(нова)=1.2×1.3×a×b=1.56ab=1.56×S(стара)
1.56-1.00=0.56
Відповість: 56 відсотків