Гончар виготовив 27 горщиків і 23 вази. Після випалювання в печі 6 виробів потріскалося. Скільки

виробів залишилося після випалювання? Помогите пожалуйста с условием задачи.

Ответы на вопрос

Отвечает Гаранина Ирина.
1)27+23=50
2) 50-6=44
Ответ: 44 вироба залишилося
Отвечает Мадьярова Айгерим.

(27 + 23) - 6 =44

Відповідь: 44 виробів залишилося після випалювання.