відрізок поділили у відношенні 1:7 знайдіть довжину більшої частини відрізка ,якщо вона на 18 см

довжина від іншої

Ответы на вопрос

Отвечает Супрун Владислав.

Ответ:

21см

Пошаговое объяснение:

x+18=7x

7x=x+18

7x-x=18

6x=18

x=3

3×7=21