Сума двох чисел дорывнюэ 450, а їх частка дорівнює 8. Знайдіть ці числа.      

                                                                                                                                                                                                                                РІШІТЬ РІВНЯННЯМ!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Х+у=450 друге рівняння х:у=8
з другого рівняння  взнаємо чому дорівнює х х:у=8
                                                                      х=8*у
Підставляємо це значення х в перше рівняння
8*у+у=450
9у=450 
у=450:9
у=50
х=8*у
підставивши значення у отримуємо
х=8*50
х=400
Відповідь: перше число 50, друге - 400