у трьох школах №1 №2 №3 навчаються 1000 учнів .У школа №1 " разом навчаються 600 учнів а в школах

№2 № 760 учнів СКІЛЬКИ УЧНІВ НАВЧАЕТЬСЯ В КОЖНІЙ ШКОЛІ

Ответы на вопрос

Отвечает Гараклова Яна.

Ответ:

1)1000-600=400 учнів навчається у 3 школі  

2) 1000-760=240 учнів навчається у 1 школі

3) 1000-(400+240)=360 учнів навчається у 2 школі

Пошаговое объяснение: