Яке розв'язання рівняння: (912-54950:y) +483=610 Чесно мені для перевірки!


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Анна.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

(912-54950:у)+483=610

912-54950:у=610-483

912-54950:у=127

54950:у=912-127

54950:у=785

у=54950:785

у=70

========================