Төрт санның арифметикалық ортасы 9-ға тең. Осы сандардың үшеуі -5; 9 жəне 12. Төртінші сан нешеге

тең?

Ответы на вопрос

Отвечает Маринченко Кристина.
-5+9+12+х 16+х
-------------- = ----------- = 9
4 4
16+х=9•4
16+х=36
х=36-16
х=20