катер пливе 4 години за течією з пункту А в пункт В. у зворотному напрямку проти течії катер пливе

6 годин. скільки годин необхідно, щоб течія віднесла м'яч з пункту А в пункт В?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.
У-Х=6 У+Х=4(в системе) Методом сложения 2У=10 У=5 (ответ) Х=11