за 4 год роботи 3 однакових трактори витратили 240л пального на скильки годин роботи вистачить 400л

польного одному такому трактору?

Ответы на вопрос

Отвечает Суздалева Лада.
1) 240 : 4=60 (л)- витратять 3 трактори за 1 год
2) 60 : 3= 20(л) - витратить 1 трактор за 1 год
3) 400 : 20 = 20(год) - вистачить 1 трактору 
Відповідь: 1 трактору вистачить 400л пального на 20 годин.