Помогите решить рівняння на суму розв’язків коренів-630+x=248•4 42:m=70:5 Якщо розв’яжете

поставлю максимальні балли!!

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

42 : m = 70 : 5

70 × m = 42 × 5

70 × m = 210

m = 210 : 70

m = 3