Побудуй математичну модель задачі. Василь іде з дому до школи.Якщо він збільшить швидкість на 20

м/хв,то прийде до школи на 4 хв.раніше ,а якщо зменшить швидкість на 12 м/хв,то прийде на 4 хв пізніше.З якою швидкістю йде Василь?

Ответы на вопрос

Отвечает Куярова Лера.
1/x-1/(x+1.2)=1/15
-1/(x+6/5)+1/x=1/15
x*(-1/(x+6/5)+1/x)=x/15
6/(5x+6)=x/15
(x+6/5)*(6/(5x+6))=(x/15)*(x+6/5)
6/5=(x^2)/15+2x/25
-x^2/15-2x/25+6/5=0
D=(-2/25)^2-4*(-1/15)*(6/5)=204/625
x=-0.6+3*(√51)/5=3,684857 км в час