40БАЛЛОВ!!!!.з двох селищ відстані між якими 81 км виїхали назустріч 2 велосипедиста і зустрілись

через 3 год.Знайти швидкість кожного якщо один з них витратив на шлях на 1 год 21 хв менше ніж другий

Ответы на вопрос

Отвечает Вансович Женя.

Ответ:

один 12 км в час

другой 15 км в час



Пошаговое объяснение:

81/(x+y)=180

81/x-81/y=81

решение

x+y=81/180

x+y=0.45

y=0.45-x

81/x-81/(0.45-x)=81

(81/x-81/(0.45-x))x=81x

(3420x-729)/(20x-9)=81x

(3420x-729)/(20x-9)*(-x+9/20)=81x*(-x+9/20)

-162x+36.45=-81x^2+36.45x

81x^2-198.45x+36.45=0

D=-198.45^2-4*81*36.45=27572,6025

x1=(√27572,6025-(-198.45))/(2*81)=2.25 противоречит условию

x2=(-√27572,6025-(-198.45))/(2*81)=0.2 км в мин=0,2*60=12 км в час

у=0,45-0,2=0,25 км в мин=0,25*60=15 км в час

проверка

81/(12+15)=3 часа

81/0,2-81/0,25=81 минута=1 час 21 минута