Əлия бос уақытында кітап дүкеніне кірді.Онда 900 кітап бар екен.Олардың 300-і көркем əдебиет,100-і

сөздік,ал қалғаны-оқулық.Кітап дүкенінде неше оқулық бар?

Ответы на вопрос

Отвечает Саугабай Ансар.
1)900-300=600(к)
2)600-100=500(к)
Жауап:500 кiтап