кімната має форму куба зі стороною 3 м.який об'єм повітря в цій кімнаті?знайди площу стін цієї

кімнати.скільки фарби потрібно для пофарбування стін,якщо на 1м квадратному витрачається 200 г фарби?

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Владислав.
1. 3*3*3=27 (м^3) - объем воздуха
2. S= 3*3*4=36 (м^2) - площа стін
3. 36*200=7200 (г) фарби = 7.2 кг