Вкладник вніс на банківський рахунок 600 грн під 12% річних. Через рік ставка зросла до 15%.

Скільки гривень вкладник одержить через 2 роки?

Ответы на вопрос

Отвечает Щербина Даша.
1) 600 грн - 100%
       ?        -  112%
    600 : 100 * 112 = 6*112 = 672 (грн) на счёте через год

2) 672 грн - 100%
      ?         - 115 %
     672 : 100 * 115 = 6,72 * 115 = 772,8 (грн) на счёте через 2 года