Бабуся зібрала вишні. З 3/4 зварила варення, третину залишку засушила, а 4 кілограма з'їли. Скільки

вишень зібрала бабуся?

Ответы на вопрос

Отвечает Бациенко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х - 3/4 - 1/3 = 4

х - 9/12 - 4/12= 4

х- 5/12 =4

х=4 + 5/12

х= 4 5/12