Знайдіть площу прямокутника одна сторона якого дорівнює 72 см а інша в 6 рази менша а від неї


Ответы на вопрос

Отвечает Савостьяненко Елизавета.
72/6=12 см-друга сторона
S=72*12=864 см(в квадрате)