Срочноооооо плиззззззз Калампыр гулинен дайындалган барлык гул шоктарында 28гул бар. Жасмин

гулинен дайындалган барлык гул шоктарында 35 гул бар. Егер гул шоктарынын аркайсысындагы гулдер саны бирдей болса, арбир гул шогында неше гул бар? Калампыр гулинен неше гул шогы дайындалды? Жасмин гулинен ше?

Ответы на вопрос

Отвечает Матюшёнок Стефания.
28 бен 35 сандарын жай көб. жіктеу керек 28т=2*2*7, ал 35=5*7, екі санға ортақ бөлгіш 7 саны, сондықтан  қалампырдан 4 гул шоғы, жасминнан 5 гул шоғы дайындалған