допоможіть написати схему до задачі.На тарілці було 12 пиріжків.Коли 7 пиріжків зїли, на тарілку

поклали ще 5. Скільки пиріжків стало на тарільці.

Ответы на вопрос

Отвечает Анфалов Артем.

Ответ:10

Пошаговое объяснение:

Отвечает Харитонова Даша.

Ответ:10

Пошаговое объяснение:

1) 12-7=5(п) -осталось

2) 5+5=10(п) -стало