Автомобіль іде 80 км год яку відстань йому ше залишилось пройіхати через 3 год якщо весь шлях

становить 400 км до кыоску привезли 5 яшикыв з виноградом в 7 ящикыв з персиками винограду було 12 кг а персикыв на 4 менше

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Стас.
`1
d = S - V*t = 400 - 80*3 = 400 - 240 = 160 км -  осталось - ОТВЕТ
2
Нет вопроса.