Кут АВС- прямий, промінь ВР- бісектриса кута АВК, промінь ВЬ- бісектриса кута СВК яка градусна

міра кута МВР

Ответы на вопрос

Отвечает Прназарова Ерке.
Дивись малюнок
х+х+у+у=90, тому що за умовою кутАВС-прямий
2х+2у=90
х+у=45
А х+у - це і є кут МВР
Відповідь: 45⁰