жүк пайызында 11 вагон бар. Əр вагонға əрқайсысы 80килограмдық 500қап күм тиеді.Пойызға барлығы

неше кг күм тиеді?

Ответы на вопрос

Отвечает Казяба Иван.
80×500=40000×11=440000кг тиеді