У суцвітті бузку-35 квіточок, у кожній з яких по 4 або по 5 пелюсток. Усього 153 пелюстки. Скільки

квіточок з 5 пелюстками?

Ответы на вопрос

Отвечает Semenikov Diamond.

5х+4(35-х)=153

5х-4х=153-140

х=13 квіток з 5 пелюстками

...................................................

Отвечает Неймохов Иннокентий.

153-(35*4)=13 (цветков с 5 лепестками) 
35-13=22 (цветков с 4 лепестками) 
проверка: (13*5)+(22*4)=65+88=153