Який многочлен треба підставити замість (*) щоб утворилась тотожність (*)-(3xy-5y₂)=x₂-xy+y₂

Маленькі цифри внизу степени

Ответы на вопрос

Отвечает Onyshchuk Angelina.

(*)-(3xy-5y^2)=x^2-xy+y^2; (*)=(3xy-5y^2)+x^2-xy+y^2; (*)=3xy-5y^2+x^2-xy+y^2; (*)=x^2+2xy-4y^2;