Катер ,рухався зі швидкістю зо км за годину ,пройшов відстань між двома пристанями за 4 години ,На

шлях у зворотному напрямку він затратив на 1 годину більше . З якою швидкістю рухався катер у зворотному напрямкку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Адамович Андрей.
Катер рухався зі швидкістю близько 30 км на годину, пройшов відстань між двома пристанями за 4:00, на шлях у зворотному напрямку він затратив на 1:00 біль е. З якою швидкістю рухався катер у зворотному напрямкку? Я так розумію? Це не відповідь, а переклад для росіян!
1) 30 * 4 = 120 км проїхав катер
2) 120: (4 + 1) = 24км на годину швидкість катера була на зворотному шляху
Отвечает Бобіта Владислав.
1) 30  ● 4 = 120 ( км ) - проїхав катер між двома прістанями
2) 4 + 1 = 5 ( год ) - витратив на зворотній шлях
3) 120 : 5 = 24 (км/год )
Відповідь: зі швідкістю 24 км/год рухвався катер у зворотньому напрямку