Яви даний дріб у вигляді дробу зі знаменником 7. 12/21


Ответы на вопрос

Отвечает Gareev Ilsur.

Ответ: 12/21=(12:3)/(21:3)=4/7.

Ответ: 4/7.

Пошаговое объяснение: