Одна майстерня отримала завдання пошити 810 костюмів, а друга 900. Скільки костюмів щоденно шила

кожна майстерня, якщо друга шила на 4 костюми більше, ніж перша й виконала завдання на 3 дні раніше, ніж перша?

Ответы на вопрос

Отвечает Равилова Диана.
Нехай перша майстерня за 1 день шиє х костюмів, тоді друга х+4 костюми. Маємо рівняння
810\х - 900\(х+4) = 3
810х+3240-900х-3х²-12х=0
х²+34х-1080=0
х=54
Перша майтерня шиля 54 костюми, друга 54+4=58 костюмів.