Постав дужки у виразах 32÷4+4*2=8


Ответы на вопрос

Отвечает Пасічник Максим.

Якщо не ставити дужки, то:

32:4+4*2=8+8=16

Зробимо правильне рішення.

32:(4+4)*2= 32:8*2=4*2=8