У швейній майстерні було 54 м тканини. 3 18 м тканини пошили дитячі куртки, а з решти плащі для

дорослих. На кожний плащ витрачали по 4 м тканини. Скільки плащів пошили?

Ответы на вопрос

Отвечает Селижаровский-Муниципальный Краеведческий-Музей.

дізнаємось перше скільки тканини припало на плащі

54-18=36м

дізнаємось скільки плащів

36/4=9

відповідь 9 плащів

Отвечает Умнов Миша.

54-18=36 м тканини пішло на плащі

36/4=9 плащів пошили