Прошу дуже сильно допомогти!! Якщо щось не зрозуміло пешіть в переводчике 1. Один із кутів

рівнобедреного трикутника доривнює 38градусів. Знайдіть решту кутів. 2. Знайдіть зовнішні кути трикутника, якщо /_ А=49градусів, /_В=67градусів 3. Знайти сторони трикутника, якщо периметер дорівнює 400 см , сторони пропорційні 2:8:6

Ответы на вопрос

Отвечает Саутиева Елизавета.
1. 38*2= 76 - за властивістю рівнобедерного трикутника.
180-76=104-за властивістю трикутника.
Відповідь: 1-й кут = 38 градусів, 2-й кут = 38 градусів, 3-й кут = 104 градуса.
2. 180-49=31 - за властивістю зовнішніх кутів
180-67=13 - за властивістю зовнішніх кутів
49+67=116 - за властивістю трикутників.
180-116=64-за властивістю зовнішніх кутів.
3. Нехай: 2:8:6= 2х+8х+6х=400
16х=400
х=25
2х=50
8х=200
6х=150