1. Радіус основи конуса дорівнює 6 см, а його висота- 8 см. Знайти об'єм і плочу бічної поверхні

конуса 2. Відрізок що сполучає центр верхньї основи циліндра з точкою кола нижньої основи, дорівнює 6 см і утворює з площиною нижньої основи кут 45 градусів. Знайдіть об'єм і площу бічної поверхні циліндра.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, БУДУ ОЧЕНЬ РАД И БЛАГОДАРЕН))))))))

Ответы на вопрос

Отвечает Янаев Александр.

1. V=S основ*h, v=p*36*8=288p

Sбп=prl, найдемо твірну за т. Піфагора   l^2=64+36=100, l=10

Sбп=p*6*10=60p

2. O1 центр верхньої основи, О нижньої, точка А належить нижній основі, тоді трикут. О1ОА прямокут.,ОО1=6,кут О1АО=45(трикут. рівнобедр.),

ОО1=6*sin 45=3*sqrt(2),ОА=3*sqrt(2)

V=p*(3*sqrt(2))^2*3*sqrt(2)=54*sqrt(2)*p

S=2prh=2p*(3*sqrt(2))^2=36p