Висота ВМ трикутника АВС ділить сторону АС на відрізки АМ і МС. МС=4 корінь 2 см, АМ= 4 см, кут А=

45 градусів. Знайдіть площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ксения.
Розглянемо трикутник АВМ - прямокутний за властивістю висоти ВМ. 
Кут АМВ=90, кут ВАМ=45, отже кут АВМ=45 градусів.
Значить, трикутник АВМ - рівнобедрений і АМ=ВМ=4 см.
АС=АМ+МС=4+4√2=4(1+√2) см
S(АВС) = 1\2 * 4 * 4(1+√2) = 8(1+√2) cм²
S(ABM)=1\2 * 4 * 4 = 8 cм²