Один із внутрішніх кутів трикутника у 2 рази більший, ніж другий, а зовнішній кут при третій

вершині дорівнює 115 градусів. Знайдіть усі внутрішні кути трикутника. ( дано, знайти, розв’язок)

Ответы на вопрос

Отвечает Баешко Юлька.

Дано: ΔАВС, ∠С=х°, ∠В=2х°, ∠ДАВ=115°. Знайти ∠А, ∠В, ∠С.

∠А=180- ∠ДАВ=180-115=65° за властивістю суміжних кутів

х+2х+65=180;  3х=115;  х=38 1\3;  ∠С=38 1\3°

∠Д=2*38 1\3 = 76 2\3°.

Відповідь: 65°, 76 2\3°, 38 1\3°