Знайдіть площу рівнобедреного трикутника,якщо висота,проведена до його основи,дорівнює h і утворює

з бічною стороною кут aПожалуйста помогите! ОЧЕНЬ СРОЧНО НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Насонова София.
оскільки у рівнобедреному трикутнику висота, проведена до основи, є також бісектрисою і медіаною, то вона ділить основу пополам. (позначимо в)
Оскільки тангенс гострого кута прямокутного трикутника дорівнює відношенню протилежного катета до прилеглого, то tg a=в/h, звідси в=h* tg a.
основа = 2в
Знаходимо площу
S=1/2 * 2
в*h = h* tg a * h=  h^{2} * tg a