Знайдіть кути ромба, якщо його сторона утворює з діагоналями кути, які відносяться як 2 : 3

(помогите срочно)

Ответы на вопрос

Отвечает Нагорная Антонина.

Рівняння х+7+х+8+х+х=180 градусов

4х+15=180

4х=180-15

4х=165

х=165:4

х=41