Радіус кулі дорівнює 5 см.Знайдіть діаметр і площу великого круга кулі


Ответы на вопрос

Отвечает Сергиенко Кирилл.
Діаметр=2радіуси=2*5=10 (см)
Площа=π*радіус²=π*5²=25π (см²)