висота рівнобедреного трикутника дорівнює 12√3 а основа 24 м знайдіть кути трикутника і його бічну

сторону

Ответы на вопрос

Отвечает Соловьев Кирилл.

Ответ:бічна сторона=24, всі кутом по 60°

Объяснение:

Припустимо:

трикутник АВС: АС-основа=24

ВД-висота=12√3

Виисота у рівнобедреному трикутнику є медіаною, тому ділить основу на дві рівні частини: АД=ДС=12. З трикутника ВДС( кутД 90°) ВС=24( за Т. Піфагора)

Щоб знайти кут візьмемо cos

Cosa= 12/24=1/2=60°

У рівнобедриному трикутнику кутом при основі рівні тода кут1=куту2=60° кут3=60°