Сторона ромба дорівнює 8 см, а його більша діагональ 12 см. Згайдіть довжину меншої діагоналі

ромба. СРОЧНО НУЖНО, ИБО ЗАВТРА ЕКЗАМЕН

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушов Витя.
Діагоналі ромба точкою перетину діляться пополам. АО=АС/2=12/2=6 см.
ΔАВО - прямокутний; ∠АОВ=90°.
ОВ²=АВ²-АО²=8²-6²=64-36=28,
ОВ=√28=2√7; ВО=ОD; ВD=2·2√7=4√7.