Основа трикутника дорівнює (квадратний корінь із 39см) а кут при вершині 120 градусів знайдіть

бічні сторни 3кутника якщо одна зних більша на 3 см ніж друга

Ответы на вопрос

Отвечает Оверченко Аня.
Х-1 сторона,3x-2 сторона,√39-основание
(√39)²=х²+9х²-2*х*3хcos120
39=10x²-6x²(-cos60)=10x²+6x²*1/2=13x²
x²=3⇒x=√3см-1 сторона
3*√3=3√3см-2 сторона