OC биссектриса угла AOB угол 1= 128 градусов угол 2 = 52 градуса a) докажите что AO = AC б) найти

ACO

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Рамин.

Кут ОАС = 180-128=52- як суміжний,Кут АОС = 64- як суміжний куту 2, ПОТІМ РОЗДІЛЕНИЙ ЗА БІСЕКТРИСОЮ.Кут АСО= 180 - (52+64)= 64Тобто Кут АОС = АСО = 64Якщо кути при основі рівні то це рівнобедренний трикутник.АО=АС тому що сторони рівнобедренного трикутника рівні.