Один із кутів трапеції дорівнює 45 градусів. Обчисліть площу даної трапеції якщо її основи 4і 8 см


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Анастасия.
1) Проведем высоту ВН
2) АН=1/2(AD-BC)=2 см. ВН=sin ∠А*АН=sin 45°*АН=1/√2 *2=√2 см
3) S=(AD+BC)/2 *AH=6*√2=6√2 см