Висота рівнобедреного трикутника,проведена до бічної сторони,ділить її на відрізки завдовжки 4 см і

16 см,рахуючи від вершини кута при основі.Знайдіть площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Рафеева Полина.

ВС=4+16=20 см.
АВ=ВС=20 см.
ΔАВD. АD²=АВ²-ВD²=400-256=144. АD=12 см.
S=0,5АD·ВС=0,5·12·20=120 см².
Ответ: 120 см².