в основі прямої призми ромб з більшою діагоналлю d. БЫЛЬША ДЫАГОНАЛЬ ПРИЗМИ утворює з площиною

основи кут γ,а менша-кут α. знайти обєм призми

Ответы на вопрос

Отвечает Грейс Катя.

висота призми дорівнює h=d*tg y

менша діагональ ромба дорівнює h/tg a=d*tg y *ctg a

 

площа основи (площа ромба дорівнює половні добутку діагоналей)

S=d*d*tg y *ctg a=d^2*tg y *ctg a

 

обэм прзми дорівнюэ

V=Sh

V=d^2*tg y *ctg a *d*tg y=d^3*tg^2 y *ctg a