Знайдіть суміжні кути якщо одни на 24 градуси менший за другий


Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.
Суміжні кути в сумі = 180°
Нехай перший кут x, тоді другий кут х+24(на 24 більший)
х+(х+24)=180°
2х=180-24
2х=156
х=156/2=78
Перший кут=78°, другий кут =78+24=102°