Трикутник АВС і КМТ подібні.Знайти невідомі сторни цих трикутників,якщо

ВС=5см,АВ=6см,МТ=15см,КТ=21см

Ответы на вопрос

Отвечает Богинская Инна.

трикутник КМТ більший за трикутник АВС в 3 рази. КМ=6*3=18 АС=21/3=7 ВСЕ...