Помогииииите пожалуйста!!!!!!!!! Знайдіть діаметр кулі ,якщо іі об'єм дорівнює 2048/3 см³


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дмитрий.
V=2048/3 см^3.  d-?
V=4πR^3/3=4πd^3/(8*3)=πd^3/6. d^3=6V/π, d^3=6*2048/(3*3,14) = 1304,4. d=∛1304,4≈11 см